כל הקטגוריות

אמצעי זהירות להתקנת פסי לד

זמן: 2022-12-03 צפיות: 49

אמצעי זהירות להתקנת פסי לד: שיטת חיווט של פס לד

ישנם סוגים רבים של מתחים מתאימים לרצועות LED במתח נמוך, החל מ-5V, 12V, 24V ו-36V. בדרך כלל, נעשה שימוש במתח DC, ולכן נדרש ספק כוח מיתוג לאספקת החשמל. גודל ספק הכוח נקבע בהתאם למתח ואורך החיבור של פס הלד. החיווט של פס LED 5050 SMD בצבע אחד צריך להבחין בין הקטבים החיובי והשלילי. בדרך כלל, אנו נספק תקע חשמל שהולחם, פשוט חבר אותו ישירות לספק הכוח LED שאנו מספקים. אם אינך רוצה להשתמש בספק כוח אחד עבור כל פס תאורת LED, אתה יכול לקנות ספק כוח מיתוג בעל הספק גבוה יחסית כספק הכוח הראשי, ולאחר מכן לחבר את כל ספקי הכוח הנכנסים של כל פסי האור LED במקביל ל להיות מופעל על ידי ספק הכוח הראשי של מיתוג.

wps3

אמצעי זהירות להתקנת פסי לד: שיטת חיווט של בקר לד

פס אור ה-LED עם IC צריך להשתמש בבקר כדי לממש את ההשפעה המשתנה של האור. בעת חיווט, פסי האור עם IC הם בדרך כלל אנודה נפוצה, כלומר, אחד מפסי האור LED הוא חיובי, והאחרים הם שליליים. מרחק השליטה של ​​כל בקר שונה. באופן כללי, מרחק השליטה של ​​הבקר הפשוט הוא 10 עד 15 מטר, מרחק השליטה של ​​השלט רחוק הוא 15 עד 20 מטר, והמרחק הארוך ביותר ניתן לשלוט עד 30 מטר.

wps4

אמצעי זהירות להתקנת פסי לד: שימו לב למרחק החיבור של פס הלד

באופן כללי, מרחק החיבור הארוך ביותר של פסי LED הוא 20 מטר. אם חריגה ממרחק חיבור זה, פס ה-LED יתחמם בקלות, מה שישפיע על חיי השירות של פס ה-LED במהלך השימוש. לכן בעת ​​ההתקנה יש להתקין אותו על פי דרישות היצרן, ואין להעמיס על פס תאורת הלד.


קטגוריות חמות