כל הקטגוריות

אודות

בית> אודות

פרופיל החברה

לא מוגדר

נוסדה בשנת 2013, Glite Electronics CO.,Ltd הפכה לחברת LED מקיפה עם שילוב של מו"פ, ייצור, שיווק ושירות. עם למעלה מ-1500 מ"ר סדנה נטולת אבק, יותר מ-100 עובדים, ציוד מודרני, Glite מציעה משלוח יעיל ואיכותי אמינה ומחיר תחרותי, שבאמצעותו צברנו מוניטין עולמי. כאחד היצרנים הצעירים אך המקצועיים ביותר עבור רצועת לד ו אור ליניארי בסין, אנו מוסמכים ל-CE, ROHS העדכניים ביותר, המוצרים שלנו נמכרו ליותר מ-70 מדינות.

משנת 2014 עד 2022, Glite מפתחת מוצרים למכירה מגוונים עבור מנהלי סופרמרקט/בעלי חנויות/מוכרים מקוונים, כגון תאורת ניאון LED/ רצועות LED במתח גבוה/ פסי LED COB/ פסי חיישן LED/ תאורת קמפינג LED/ אור ארון LED וכו'. תמיכה בשירותי מוצרים מותאמים אישית. יש לך צרכים, יש לנו פתרונות. אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לענות על הצרכים שלך. מהזמנה לדוגמה לייצור המוני רגיל של מוצר, עזרו ללקוח לבנות מותג משלו, עיצוב, מוצר, להביא את הרעיון למציאות. המטרה שלנו היא לגרום למוצרים שלנו להאיר כל פינה בעולם, ולהביא חום והלם ויזואלי לאנשים. תעשה אור, תאיר. אנחנו אף פעם לא עוצרים כדי להמשיך הלאה.

Glite TEAM

וינסנט לאו

וינסנט לאו

מנכ"ל

לווינסנט יש יותר מ-10 שנות ניסיון בסחר חוץ ויצוא, והוא השתתף בתערוכת התאורה של פרנקפורט פעמים רבות. הוא גם מבקר לעתים קרובות לקוחות נכבדים ברחבי העולם. מיצוב המוצר של החברה, היעדים האסטרטגיים, תוכניות התפעול, הקצאת ההון ושאר הנושאים המכריעים, כולם ייעדו על ידו. "MAKE LIGHT, LIGHT UP" הוא הסלוגן של Glite. וינסנט כמנהיג החברה, והוא בהחלט יאיר כל חלק של העולם עם מוצרים של Glite!

מרקוס צ'ין

מרקוס צ'ין

מנהל הנדסה

מרקוס מצטרף אלינו מאז Glite היה גודל צוות של רק כמה אנשים. הוא מהנדס מאוד סמכותי בתעשיית LED. בעיות טכניות כמו תכנון PCB, חיווט וניפוי באתר של פרויקטי LED בקנה מידה גדול והרכבת תוכנת בקרה כולם קלים עבורו. נכון לעכשיו, מרקוס הכשיר 4 מהנדסים צעירים עבור Glite. כל אחד מהם אחראי וסבלני. בדרך זו, השאלות הטכניות שהונפקו על ידי מספר רב של אנשי מכירות של החברה שלנו נענו ביעילות. שיפר מאוד את שביעות רצון הלקוחות איתנו.

איימי ג'ו

איימי ג'ו

מנהל סחר חוץ

איימי היא מנהלת הסחר של Glite China ויש לה יותר מ-6 שנות ניסיון בסחר. כמנהל העסקים המקומיים של סין, ליאם תמיד היה בקו החזית. במהלך השנים, הוא היה כמעט בכל המחוזות בסין בגלל הצורך לבקר לקוחות. הוא והמהנדס תמיד נמצאים במקום כשפרויקטי תאורה נתקלים בקשיים. ליאם הוא גם המנהל הכללי של אתר הסחר Glite China. "העז תמיד לאתגר את החולשה שלך" הוא מוטו חייו.

glitelighting.en.made-in-china.com/

ליאם לאו

ליאם לאו

מנהל סחר מקומי (CN).

ליאם הוא מנהל הסחר של Glite China ויש לו יותר מ-6 שנות ניסיון בסחר. כמנהל העסקים המקומיים של סין, ליאם תמיד היה בקו החזית. במהלך השנים, הוא היה כמעט בכל המחוזות בסין בגלל הצורך לבקר לקוחות. הוא והמהנדס תמיד נמצאים במקום כשפרויקטי תאורה נתקלים בקשיים. ליאם הוא גם המנהל הכללי של אתר הסחר Glite China. "העז תמיד לאתגר את החולשה שלך" הוא מוטו חייו.

shop27417936vf641.1688.com/

תיאו וואנג

תיאו וואנג

מפקח ייצור

תיאו הוא המפקח על מחלקת הייצור במפעל. הוא בחור נאה ויציב. יכולת התכנון הכללית שלו טובה מאוד. ברגע שהזמנת הייצור יוצאת, הוא יכול לארגן את המחלקה לייצר את המוצר ביעילות רבה. הוא מילא תפקיד הכרחי כ"גלגל שיניים" בין המחלקה העסקית למחלקת הייצור. עם כימיה טובה של הצוות, Glite יכולה להבטיח שההזמנות יגיעו ללקוחות בזמן ובאופן מושלם.

פרנצ'סקה חן

פרנצ'סקה חן

מפקח איכות

כפי שכולנו יודעים, איכות המוצר ויחס השירות יכולים לקבוע בצורה הטובה ביותר את שביעות רצון הלקוחות. פרנצ'סקה אחראית על בקרת האיכות של המוצרים. הפיקוח שלה על תהליך הבדיקה תמיד היה קפדני. מדגימות ועד הזמנות בנפח גבוה, כל מוצר דורש מספר בדיקות פונקציונליות לאחר השלמתו. זה תמיד היה העיקרון שלה לגרום למוצרים שעוברים דרך ידיה לעמוד בסטנדרטים של סוכנות הבדיקה ולשלוח עם מוצרים אפס פגמים.

אמבר לאו

אמבר לאו

רואי חשבון ורואי חשבון

אמבר עוסקת בעיקר בעבודת הפיקוח הכלכלי. הוא עוקב אחר הפעילות הכלכלית של מפעלים, מוצא בעיות, שואל שאלות וקובע פתרונות, על מנת לספק תמיכה וניהול טובים לפיתוח כלכלי של מיזמים העוסקים באופן חוקי בפעילות פיננסית. השפעה.

יום תומס

יום תומס

מפקח רכש ומפקח מחסן

תומס אחראי בעיקר על רכישת חומרי גלם למוצר ועבודת ספירת כמויות. יש לו יכולת חזקה להתמודד עם קשיים בעבודה. הוא יכול לשקול את אספקת החומרים מנקודת מבט ארוכת טווח, כדי שמחלקת הייצור תוכל להשיג חומרים לייצור ברגעים קריטיים. תומס ייתן משוב ברגע שימצא את ההתנגשות בין פרטי ההזמנה לחומרים. אם חלק מההזמנות דחופות מאוד, הוא גם ינהל משא ומתן עם ספקי חומרי גלם בצורה גמישה כדי להבטיח שהמוצרים יושלמו בזמן.

זואי פנג

זואי פנג

עילית סחר חוץ

בתור אליטה בסחר חוץ ב-Glite, זואי בקיאה במיומנויות רבות ויכולה לתרום לצוות בדרכים רבות. זואי יודע להזדהות עם הלקוחות, ולכן יחס השירות שלו תמיד זכה לשבחים מצד הלקוחות. יש לו יכולת למידה חזקה, וכל מוצר מותאם משפר את היכולת העסקית שלו. הוא תמיד שומר על מנטליות "YOLO", מעשירה את שלו בכל יום.

קולין סאן

קולין סאן

מנהל סחר חוץ

קולין הוא המנהל הכללי של אתר Shenzhen Glite ב- Alibaba. קולין היה אחד מהחברים הראשונים שהצטרפו למשפחת גליט. שנות הניסיון שלו בסחר חוץ אפשרו לו לשמור על קשרי שיתוף פעולה טובים ארוכי טווח עם לקוחות מוערכים מכל רחבי העולם. היכולת שלו לנתח את צרכי המוצר של הלקוח חזקה מאוד: חרבות טובות מתאימות לגיבורים, וקולין תמיד יהיה זה שיטיל את החרב.

shenzhengglitelighting.en.alibaba.com/

תעודה

PFTS

PFTS

SFT ROHS

SFT ROHS

ISO9001

ISO9001

CE

CE

EMC CE

EMC CE

EMC

EMC

IP68

IP68

IP67

IP67

סדנה

Glite SHOW

קטגוריות חמות